Wezwanie do odbioru niepodjętego depozytu

WEZWANIE DO ODBIORU NIEPODJĘTEGO DEPOZYTU

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Ciechanowie, na podstawie art. 6 ust. 5 ustawy z dnia 16 października 2006r o likwidacji niepodjętych depozytów, wzywa do podjęcia sum depozytowych złożonych przez mieszkańca domu p. Janinę Kozłowską z domu Lichosik ur. 15.05.1927r. w Krasocinie, ojciec Władysław Lichosik, matka Stanisława Lichosik z domu Klim.

Depozyt w postaci sum depozytowych jest przechowywany na koncie w Domu Pomocy Społecznej w Ciechanowie, ul. Krucza 32.

Odbioru może dokonać osoba, która udokumentuje uprawnienie do spadku po Kozłowskiej Janinie za pomocą prawomocnego postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku albo aktu notarialnego poświadczenia dziedziczenia.

Depozyt można odebrać w terminie 3 lat od dnia zgłoszenia niniejszego wezwania to jest do dnia 11.02.2018r.

W przypadku nie podjęcia depozytu w powyżej wskazanym terminie, zostanie on zlikwidowany, co oznacza, że prawa do depozytu przejdą na rzecz Skarbu Państwa.

Z chwilą likwidacji niepodjętego depozytu na Skarb Państwa przechodzą także wszelkie korzyści i ciężary jakie depozyt przyniósł od dnia, w którym znalazła się w dyspozycji przechowującego depozyt.

Jednocześnie uprzejmie informuję, że depozyt zostanie wydany, po uiszczeniu przez uprawnionego kosztów przechowywania depozytu, zawiadomień i poszukiwań uprawnionego.

W sprawie odbioru depozytu proszę o kontakt telefoniczny z: Hanną Kędzierską nr telefonu: 23/672 33 05 wew. 390 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

DYREKTOR
/-/ Jolanta Przybyłowska

pdf iconWezwanie do odbioru niepodjętego depozytu